Doména na prodej

iParkoviste.cz

Digitální značka pro hledání a správu parkování

iParkoviste.cz může propojit řidiče, provozovatele a vlastníky parkovacích ploch v přehledné digitální službě. Hodí se pro vyhledávání, rezervace, provozní správu i městské informace, pokud projekt transparentně uvádí skutečnou dostupnost, ceny a původ dat.

Hlavní prodejní a kontaktní místo: DomenovyKral.cz

Ukázka možného využití

Podívejte se, jak může vypadat váš budoucí web

Vizuál představuje jednu možnou podobu digitální parkovací služby s mapovým vyhledáváním a přehledem kapacit.

Možné směry

K čemu lze doménu iParkoviste.cz využít?

Jedno jméno může zastřešit samostatnou značku, službu, obsahový projekt i komunitu.

01

Vyhledávač parkovacích míst

Mapa veřejných i soukromých kapacit s uvedeným zdrojem, časem aktualizace a podmínkami konkrétního provozovatele.

02

Rezervační systém parkování

Služba pro objednání místa s transparentní cenou, storno podmínkami a potvrzením skutečné dostupnosti.

03

Správa firemního parkoviště

Přidělování oprávnění, návštěv, zaměstnaneckých rezervací a provozních pravidel v uzavřeném areálu.

04

Městský parkovací portál

Přehled zón, pravidel, návazné dopravy a informací obce bez předstírání oficiální role, pokud ji provozovatel nemá.

05

Platforma pro vlastníky ploch

Nástroj pro správu kapacit, ceníků, přístupů a vytížení více samostatných parkovacích lokalit.

06

Datová analytika obsazenosti

Dashboard pro plánování provozu a mobility založený na popsaných senzorech, kvalitě dat a časovém rozlišení.

Pro koho je ideální

Pro koho se hodí iParkoviste.cz

  • Provozovatelé mapových vyhledávačů parkování
  • Dodavatelé parkovacích rezervačních systémů
  • Firmy a správci uzavřených areálů
  • Města a poskytovatelé dopravních informačních portálů
  • Vlastníci a provozovatelé více parkovacích ploch
  • Datové týmy analyzující mobilitu a obsazenost

Hodnota názvu

Proč je doména iParkoviste.cz hodnotná?

  • Doména není vázána na konkrétní město, čtvrť ani jednu parkovací lokalitu.
  • Název může pokrýt osobní auta, návštěvnická stání i vyhrazené firemní kapacity.
  • Projekt může fungovat pro jednorázové parkování i dlouhodobá uživatelská oprávnění.
  • Doména není spojena s jedním platebním systémem, senzorem nebo závorovou technologií.
  • Digitální prefix podporuje webové, mobilní i datově integrační použití značky.
  • Adresa může sloužit řidičům i provozovatelům prostřednictvím oddělených rozhraní.

Jednoduchý postup

Jak probíhá získání domény?

Veškeré obchodní podmínky i navazující předání řeší DomenovyKral.cz.

  1. 1

    Prohlédnete si nabídku

    Na detailu domény na DomenovyKral.cz si ověříte aktuální nabídku a dostupné možnosti získání.

  2. 2

    Zvolíte způsob získání

    Podle konkrétní nabídky může jít o koupi, pronájem nebo individuální dohodu.

  3. 3

    Dohodnete podmínky

    Upřesníte obchodní podmínky, termíny a navazující postup podle zvolené varianty.

  4. 4

    Dokončíte předání

    Doména se převede nebo zpřístupní k užívání podle dohodnutých podmínek.

  5. 5

    Spustíte vlastní projekt

    Doménu začnete využívat pro svůj web, značku, službu nebo jiný projekt.

Praktické informace

Časté otázky

Další informace a aktuální podmínky najdete vždy na detailu domény.

Přejít na detail nabídky
Zaručuje iParkoviste.cz dostupné místo?

Ne. Dostupnost musí potvrdit skutečný rezervační nebo provozní systém a projekt musí uvést čas aktualizace i podmínky konkrétního parkoviště.

Je služba automaticky oficiálním městským portálem?

Ne. Doména sama nezakládá spojení s městem, obcí ani provozovatelem veřejného parkování. Případná role a datové zdroje musí být uvedeny přesně.

Jsou ceny ve vizuálu platné?

Ne. Vizuál je pouze ilustrativní. Reálné ceny, dostupnost, rezervace i storno pravidla musí zveřejnit skutečný provozovatel služby.

Jak zjistím možnosti získání domény?

Otevřete detail nabídky iParkoviste.cz. Obchodní podmínky i předání řeší DomenovyKral.cz.

Další krok

Proměňte iParkoviste.cz ve svou značku

Ověřte aktuální nabídku a možnosti získání přímo na DomenovyKral.cz.

Zobrazit nabídku domény

Ilustrační koncept

Úvodní stránka · iParkoviste.cz

Ilustrační návrh parkovací platformy iParkoviste.cz v modré a zelené s mapou a rezervací míst